Apple AirPods 2 juhtmevaba laadimine

Juhtmevaba. Lihtne. Võluv.
Võta need välja ja hakka lihtsalt kasutama. Kõigi oma seadmetega. Pane need kõrva ja oledki ühendatud. Räägi ja iga su sõna kõlab puhtalt ja selgelt. Siin nad on. Juhtmevabad kõrvaklapid Apple AirPods. Tipptasemel tehnoloogia ja uskumatu kasutusmugavus üheskoos.

Juhtmevabad kõrvaklapid.
Miski ei hoia neid tagasi.
Klappide seadistamiseks piisab ühest sõrmeliigutusest. Edaspidi on need alati sees ja ühendatud. Nende kasutamine on sama lihtne. Kõrvaklapid saavad aru, kui need on kõrvas. Ja lähevad pausile, kui need ära võtta. Pole vahet, kas kasutad klappe iPhone'ist, iPadist või Macist kuulamiseks - kogemus on ühtviisi hämmastav.

Kiip, mis teeb kõrvaklappidest nutiklapid.
Kõik enneolematu, mida AirPods kõrvaklappidega teha saab, on võimalik tänu ainulaadsele Apple H1 kiibile. See loob erakordselt kvaliteetse juhtmevaba ühenduse ja heli. Nutikas H1 kiip haldab aku kasutust nii efektiivselt, et saad nutiklappe ühe laadimisega kasutada viis tundi. See on nii väikse seadme kohta ennekuulmatu.

Old price: €210.00
€199.00

To buy using LHV hire-purchase, add product to cart. When confirming your order, select "LHV Hire Purchase" as payment method.

Products specifications
Attribute nameAttribute value
GradeBrand New